Žaidžiame.lt
Renginių abėcėlė

Lauko ir vidaus žaidimų nuoma

Įrangą didiesiems ir biudžetiniems renginiams. Už nurodytą kainą nuomojatės žaidimus penkioms dienoms. Informacija 869920898, 864758001


 

PAVADINIMAS

INFORMACIJA

KAINA

AKLIEJI VEDLIAI

Tikslas - iš vieno kibiro perpilti kamuoliukus į kitą kibirą. Kibiras valdomas pririštomis prie jo virvėmis. Tiesa, keturi traukiantys už virvių žmonės stovi užrištomis akimis, o jų veiksmus koordinuoja kiti keturi šalia stovyntys asmenys. Dvi komandos gali varžytis vienu metu arba viena po kitos. Fiksuojamas geriausias rezultatas ir laikas. Stebima ar buvo "prarastų" kamuoliukų. Jei niekas neišberta - laimi greičiausia komanda.  (greitai bus nuotraukų) Arsenale 2 vnt.  

5 Eur/vnt

ALADINO KILIMAS

Vienas žaidėjas pasijus pasakos herojumi Aladinu ir patirs skrydį stebuklingu kilimu. Jo komandos nariai, keldami ir tvirtai laikydami "kilimą" ore virvių dėka padės "Aladinui" įveikti pagrindinę užduoti - surinkti visus ant grindų/žemės išmėtytus kamuoliukus. Pasibaigus užduočiai startuoja kita komanda. Laimi geriausią laiką parodę žaidėjai. Arsenale 2 vnt.

17 Eur/vnt

29 Eur/2 vnt

ARBALETAI

Kompaktiški, nesunkūs, nereikalaujantys ypatingų įgūdžių šie ginklai tinkami naudoti visiems pilnamečiams asmenims. Į taikinius šaudoma mažomis strėlytėmis ir/arba šratais. Komplektą sudaro arbaletas, strėlyčių/šratukų rinkinys, apsaugos tinklas. Galima pasirinkti bet kokį iš siūlomų taikinių - metalinį (3 Eur), apvalų (5 Eur), putlų (30 Eur).

30 Eur/1 komplektas

50 Eur/2 komplektai

ARKINIS BILIARDAS

Kitas klasikinio biliardo variantas su vienspalviais kamuoliukais ir lazda. Galima žaisti individualiai arba su varžovais.

19 Eur/vnt

AUKSINIS RAKTELIS

Tai linksma estafetė dviems komandos (maksimum po 13 žmonių). Taške A vorele stovi dvi komandos, kiekviena turi po raktų vėrinį. Taške B ant stovo pakabintos spynos. Po signalo abiejų komandų pirmas narys bėga su raktais iki stovo ir, parinkęs teisingą raktą, nukabina vieną spyną. Tą padaręs, bėga prie komandos, perduoda kolegai raktus, kad jis irgi parneštų spyną. Tokiu būdu sudalyvauja visi komandų nariai. Estafetė baigiasi, kai nukabintos visos spynos, tuomet skaičiuojamas parneštų spynų kiekis. Žaidimą sudaro 26 spynos, 2 vienodi raktų vėriniai, metalinis stovas spynoms kabinti, du kibiriukai joms sudėti, papildomas sužymėtas raktų komplektas moderatoriui.

30 Eur/vnt

BADMINTONAS

Badmintonas puikiai tinka lauko pramogoms paįvairinti. Nebūtina rengti varžybų, nors ta galimybė visuomet išlieka.

6 Eur/vnt

10 Eur/2 vnt

BALANSO RATAS

Tikslas - sudėti visas kaladėles ant judraus pakabinto pagrindo. Žaisti galima individualiai arba su varžovais.

19 Eur/vnt

BERMUDŲ TRIKAMPIS

Tikslas - nuridenti medinę piliulę, kad ji sustotų ant trikampio ir nenukrįstų į griovelį už jo. Žaidėjas meta piliules ir skaičiuoja kiek pelni taškų. Laimi daugiausia taškų surinkęs žaidėjas.

19 Eur/vnt

BUMBOLAS

Užsidėjusius burbulus 2 komandos žaidžia klasikinį futbolą. Burbulas užtikrina puikų matomumą ir apsaugą nuo susižalojimų. Arsenale yra 8 dideli ir 4 maži burbulai. Puikiai tinka sporto salės arba specialūs futbolo laukai. Žaidimui reguliuoti reikia bent 2 žmonių. Burbulai nuomojami vienetais.

25 Eur/vnt

BUMERANGAI

Priemonė, nereikalaujanti iš žaidėjų išskirtinių įgūdžių. Siūlome pabandyti numušti pakabintą vandeniu pripildytą balioną greičiau, nei tai padarys varžovai. Arsenale 2 bumerangai.

5 Eur/vnt

8 Eur/vnt

BUTELIŲ/STIKLINIŲ

NEŠIOKLĖS

Komandinis žaidimas, vienu metu įtraukiantis nuo 4 iki 16 žaidėjų. Tikslas - kuo greičiau nunešti vandens pilną butelį/stiklinę iš taško A į tašką B. Niekuo nepritvirtintas butelys/stiklinė stovi ant 45 cm skersmens apvalaus pagrindo, valdomo ištemptomis virvėmis. Tai strateginį mąstimą, atkaklumą ir pusiausvyros jausmą skatinantis žaidimas. Arsenale 2 vnt.

5 Eur/vnt

GALVOS KREPŠINIS

Vienas žaidėjas užsideda ant galvos specialiai tam pritaikytą krepšį, o kitas/kiti bando pataikyti į krepšį net 20 mažų kamuoliukų. Kamuoliukai yra stalo teniso kamuoliukų dydžio ir yra dviejų spalvų – raudonos ir baltos, todėl numatyta galimybė žaisti tiek dviem, tiek viena komanda. Arsenale 2 komplektų vnt.

7 Eur/1 vnt

12 Eur/2 vnt

GUDRŪS PASPIRTUKAI

Išskirtiniai, stilingi, patogūs, bet metantys iššūkį kiekvienam azarto, rungčių bei optinių iliuzijų mėgėjui. Sukat vairą į kairę - važiuojat į dešinę, sukat į dešinę - važiuojat į kairę. Manot, pagavot ir sunkumų nesukels? Išsibandykit jėgas! Arsenale turime du paspirtukus - mėlyną ir geltoną. Abu tvirti ir išlaiko iki 110 kg sveriantį žmogų. Galima važinėti tiek per kietą grindinį, tiek ir per žolę, smulkų žvyrą.

45 Eur/1 vnt
79 Eur/2 vnt

DOMINO

Žaidimas yra žinomas jau nuo XVIII amžiaus, nedaug kas įtaria, jog egzistuoja keletas įdomių domino žaidimų. Pristatome du iš jų: klasikinį ir matematinį. Daugelis yra žaidę klasikinį domino. Matematinis domino vienu metu taip pat įtraukia 2-4 žaidėjus, tačiau išsiskiria ne tik neįtikėtiną azartą skatinančią dinamiką, bet taip pat lavina asmens loginį strateginį mąstymo gebėjimą. 

2 Eur/vnt

DRAMBLIUKŲ KROSAS

Paprasta juokinga estafetė, apjungusi juoką, saugos taisykles ir bėgimą. Tikslas - komandai kuo greičiau nubėgti iš taško A iki taško B. Vorele stovi kelios komandos, po signalo pirmieji kiekvienos komandos dalyviai užsideda dujokaukes ir apibėga reikiamus taškus. Pirmam bėgikui atlikus užduotį startuoja antras jo komandos narys. Taip kartojama tol, kol visi komandos nariai prabėgs reikiamą krosą. Niuansas - užsidėti savo dujokaukę žaidėjas gali tik po to, kai jo komandos narys atliko užduotį. Komplektą sudaro 10 dujokaukių. Arsenale 4 komplektai (40 vnt. dujokaukių).

17 Eur/

komplektas

INDĖNIŠKA MEDŽIOKLĖ

Šaudoma  į taikinius ir/arba į oru pripūstus balionus strėlėmis su ypač aštriu arba buku galu, naudojant tikrą medžioklinį pučiamąjį ginklą. Komplektą sudaro vamzdis, 20 strėlių aštriu arba buku galu, taikinys, apsauginis tentas. Arsenale 2 medžiokliniai vamzdžiai. 

25 Eur/1 komplektas

35 vnt/2 komplektai

KABANTIS BILIARDAS

Dinamiškas komandinis žaidimas tiek laukui, tiek patalpoms. Vienu metu įtraukiami nuo 2 iki 8 žaidėjų. Galimi 3 žaidimo būdai. Tikslas - įmesti kamuoliukus į skylę, o taisyklės pasunkėja, arba palengvėja priklausomai nuo žaidėjų amžiaus, gabumų, nuotaikos. Transportuojant reikalauja 1 kv. metro pločio. Žaidimas nereikalauja nei fizinio pasiruošimo, nei sportinės aprangos. Labai patinka moterims. Puslapio apačioje rasite video. Arsenale 1 vnt.

19 Eur/vnt

Kaldėlių nešioklė

Tiklas - kuo greičiau pernešti bokštelių viena ant kitos sudėtas kaladėles iš taško A į tašką B. Komplektą sudaro dvi kaladėlių nešioklės ir kaladėlių rinkinys. Laimi komanda, kuri greičiausiai ir/ar, pernešimo metu mažiausiai išmėtį kaladėles.

7 Eur/ komplektas

KENGŪROS 

Iššūkis žaidėjų gebėjimui išlaikyti pusiausvyrą. Žaidėjas abiem kojomis atsistoja ant šokliosios "kengūros", rankomis įsikimba į rankeną ir šokinėja vietoje ar iki tikslo. Galimi du žaidimo būdai: 1. estafetinis - kas pirmas iš varžovų įveiks numatytą atstumą;  2. meistriškas - kas ilgiau iššokinės vietoje, nepraradęs pusiausvyros. Žaidimas tinka įvairaus amžiaus asmenims. Arsenale 4 vnt.

12 Eur/vnt

KITOKS LEDO RITULYS

Žaidimas skirtas parketui, linoleumui, medinėms grindims. Pradedant žaidimą, teisėjas laiko skraidantį diską aikštelės viduryje, įjungia virš grindinio per 1 cm diską pakeliantį mechanizmą, skaičiuoja iki trijų ir patraukia nuo disko rankas. Dvi komandas po 1-3 žaidėjus bando įmušti diską į kūgeliais pažymėtus varžovų vartus. Žaidžiama iki sutarto įvarčių kiekio. Komplektą sudaro skraidantis diskas, kūgelių komplektas, 3 mėlynos šluotos, 3 violetinės šluotos. 

25 Eur / komplektas

KROKETAS

Kilęs iš Anglijos pievos žaidimas, įtraukiantis nuo 1 iki 6 žaidėjų. Žaidžiant poromis iš eilės gali žaisti ir 12 žmonių. Kiekvienam žaidėjui/porai žaidėjų atitenka lazda ir pasirinktos spalvos kamuoliukas, kurį reikia pramušti tam tikra seika pro visus įsmeigtus vartelius, paliesti kuoliuką ir pro kitus vartelius grįžti atgal į sutartą žaidimo pradžios tašką. Mažą komplektą sudaro 4 lazdos, 4 kamuoliukai, 2 kuoliukai, varteliai. Didelį komplektą sudaro 6 lazdos, 6 kamuoliukai, 2 kuoliukai, varteliai.

12 Eur/ mažas komplektas
15 Eur / didelis komplektas

KRYŽIAŽIEDIS

Lauko žaidimas 1-4 žaidėjams. Tikslas - užmesti žiedus ant centrinio kryžiuko stulpelio. Kiekvienas stulpelis suteikia skirtingą taškų kiekį. Svarbu ne tik pataikyti, bet ir išlošti kuo daugiau taškų. Komplektą sudaro medinė konstrukcija kryžiaus formos, 2 raudoni žiedai, 2 žali žiedai. Arsernale 2 vnt.

7 Eur/vnt

12 Eur/2 vnt

KURMIŲ URVELIAI

Žaidėjas turi užpildyti kuo daugiau urvelių kamuoliukais, mesdamas kamuoliukus vieną po kito. Žaisti galima individualiai arba su varžovais.

19 Eur/vnt

LAIDYNĖS

Šaudymas iš klasikinių laidynių į taikinius (pastotamieji taikiniai, balionai, kibirai). Šaudyti galima akmenukais, plastmasiniais arba metaliniais rutuliukais. Pramoga tinka paaugliams ir suaugusiems. Komplektą sudaro laidynė ir šovinių komplektas. Galima pasirinkti bet kokį iš siūlomų taikinių - metalinį (3 Eur), apvalų (5 Eur), putlų (30 Eur).

15 Eur/1 vnt

25 Eur/ 2 vnt

LAUKO TAIKINYS

Tikslas - surinkti kuo daugiau taškų. Taikinys patiesiamas ant bet kokio grindinio - smėlio, žemės, betono, žolės ir t.t. Iš sutarto atstumo žaidėjas meta saldainius/skraidančias lėkštes taip, kad jie/jos atsidurtų taikinyje. Galima žaisti individualiai arba su varžovais. Komplektą sudaro taikinys, 3 saldainiai arba 3 skraidančios lėkštės.

9 Eur/vnt

16 Eur/2 vnt

LAZDELIŲ STRATEGINIS ŽAIDIMAS

Žaidžiama dviese. Susitaria, kas pradeda pirmas. Pradedantis žaidimą vadinamas "Meistru", arntas žaidėjas "Kandidatu". Taisyklė paprasta - vienu metu iš žaidimo rėmo paimti 1, 2 arba 3 lazdeles ir padėti į šalia savęs. Antras žaidėjas taip pat pasiimta 1, 2 arba 3 lazdeles ir padeda greta savęs. Žaidžia tol, kol paskutinė lazdelė atitenka vienam iš žaidėjų. Pralaimi tas, kam liko paskutinė viena lazdelė.

27 Eur/vnt

LENKTYNĖS ORE 

Tai nedidelės spalvotos mašinytės, kurios kryptingai skraido išleidžiamo iš baliono oro dėka. Vienu metu gali varžytis iki penkių žmonių. Žaidėjai patys pripučia balionus ir išleidžia savo mašinytę iš anksto sutarta kryptimi. Taisyklė paprasta – laimi toliausiai nuskridusi mašinytė. Komplektą sudaro 5 mašinytės su balionais.

5 Eur/ komplektas

LIPNIAGALVIS

Vienas žaidėjas užsideda lipnią kepurę, o kitas taikosi trimis spalvotais kamuoliukais, mesdamas juos, kad pastarieji priliptų prie lipnios kepurės. Galima varžytis tarpusavyje arba surengti šmaikščią estafetę, žaidžiant poromis su dviem pramogos komplektais. Tikslas itin paprastas – užfiksuoti ant kepurės kuo daugiau kamuoliukų. Arsenale 2 vnt.

8 Eur/vnt

14 Eur/2 vnt

MALŪNSPARNIAI

Tai estafetė ore – išleidžiamu iš spalvotų balionų oru varomi malūnsparniai. Nukreipiami iki tikslo vienu metu į orą gali pakilti net 10 vienetų malūnsparnių, o stebėti šią pramogą gali dar didesnis žmonių kiekis. Pramoga skirta laukui, nors esant aukštoms luboms ją galima surengti ir patalpoje. 

5 Eur/5 vnt

8 Eur/10 vnt

MEDINIS STALO LEDO RITULYS

Taisyklės atitinka klaiskinio stalo ledo ritulio taisykles. Vienas priešais kitą žaidžia du žmonės. Tikslas - įmušti kuo daugiau įvarčių varžovui.

23 Eur/vnt

METEORITAI

Greitas ir itin azartinis žaidimas, įtraukiantis nuo vieno iki kelių žaidėjų, žaidžiančių vienas po kito, arba besivaržančių poromis. Tikslas - ridenti kamuoliukus taip, kad jie paliestų ir apverstų pakabintus meteoritus. Kuo daugiau meteoritų apsiverčia aplink medinę ašį - tuo geriau. 

31 Eur/vnt

MINI BILIARDAS

Mini biliardo taisyklės atitinka paprasto biliardo taisykles. Žaisti mini biliardo versiją dar paprasčiau, tačiau nemažiau įdomu. Varžytis gali du asmenys, taip pat įmanoma žaisti poromis. Komplektą sudaro biliardo staliukas su visomis žaidimui būtinomis piremonėmis. Arsenale 2 mini biliardo komplektai. 

7 Eur/vnt

11 Eur/2 vnt

MINI KRIKETAS

Mokantiems ir nemokantiems žaisti kriketą bus įdomu išbandyti miniatiūrinę šio žaidimo versiją. Galima žaisti atskirai arba komplekse su kitais siūlomais miniatiūriniais stalo žaidimais. Taisyklės atitinka klasikines kriketo taisykles. 

7 Eur/vnt

MINI LEDO RITULYS

Stalo ledo ritulys yra ypatingai linksmas žaidimas dviem asmenims, kurie vienu metu varžosi tarpusavyje. Nepaisant to, kad tai mažesnė stalo ledo ritulio žaidimo versija, jos nepavadinsi miniatiūrine. Siekiant laimėti tenka įdėti pastangų, azartas garantuotas. Taisyklės atitinka klasikinio stalo ledo ritulio taisykles. Arsenale 2 žaidimo komplektai.

8 Eur/1 vnt

13 Eur/2 vnt

MINI STALO TENISAS

Mini stalo teniso ("Ping pongo") žaidimo taisyklės atitinka klasikinio stalo teniso taisykles. Sumažintas žaidimo variantas pareikalaus iš žaidėjų greitesnės reakcijos, užsispyrimo ir lankstumo. Prie vieno stalo vienu metu varžosi du asmenys. Komplektą sudaro mini žaidimo stalas, raketės ir kamuoliukas. Arsenale 2 žaidimo komplektai.

7 Eur/vnt

11 Eur/2 vnt

MINI STALO GOLFAS

Mini stalo golfas iš tikrųjų yra miniatiūrinis. Paėmę golfo lazdą vos keliais pirštais taikysitės kamuoliuku į duobutę. Taisyklės atitinka paprasto golfo taisykles, tačiau vargu ar tiems, kurie žaidė klasikinį golfą įgyti gebėjimai suteiks pranašumo. Todėl jauskitės ramūs žaisdami pirmą kartą. Mini stalo golfas žaidžiamas ant kieto grindinio. Arsenale 2 žaidimo komplektai.

7 Eur/vnt

11 Eur/2 vnt

MINI STALO FUTBOLAS

Žvitri lankytojo akis iškart pastebi, kad siūlome didelį asortimentą miniatiūrinių žaidimų. Ne išimtis ir šis stalo futbolas. Vienu metu prie vieno stalo žaidžia du asmenys. Taisyklės atitinka klasikinio stalo futbolo taisykles. Žaidimas žaidžiamas ant kieto grindinio, geriausia – stalo. Arsenale 2 žaidimo komplektai.

7 Eur/vnt

11 Eur/2 vnt

MOBILUS STALO TENISAS

Sulankstomi, nesunkūs, lengvai transportuojami, telpantys į lengvąją mašiną stalo teniso stalai tinka lauko ir patalpų renginiams. Sulankstyto stalo išmatavimai - 90 x 90 cm, svoris iki 10 kg. Komplektą sudaro stalas, dvi raketės, 2 kamuoliukai. Arsenale 2 vnt.

35 Eur/vnt

59 Eur/2 vnt

ORO BATUTAI

Tai greita komandinė užduotis vykdoma tinklinio principu. Abu batutai abiem rankomis valdomi 4 komandos narių. Veikdami kartu žaidėjai gaudo ir siunčia kamuolį/balioną varžovams. Tikslas - atmušinėti kamuolį/balioną dažniau nei kita komanda. Jei komandos narių daug, tuomet jie patys valdo abu batutus. Nugalėtojų komanda skelbiama pagal didesnį fiksuotų kamuolio atmušimų skaičių. Arsenale 2 oro batutų vnt. 

7 Eur/vnt

PAGAUK ELNIĄ

Tikslas – „pagauti elnią“, tai yra užmesti jam ant ragų kuo daugiau žiedų. Vienas žaidėjas užsideda pripučiamus ragus ant galvos o kitas/kiti mėto pripučiamus žiedus. Tai yra kiek sudėtingiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Žaisti galima patalpoje ir gamtoje. Be to, po žaidimo ragai pasitarnaus fotosesijos metu. Komplektą sudaro ragai ir spalvoti žiedai. Arsenale 2 žaidimo komplektai.

7 Eur/1 vnt

12 Eur/2 vnt

PARAŠIUTŲ MARATONAS

Krosas su pririštu prie žmogaus parašiutu, didinančiu oro srovės pasipriešinimą - tai veiksmas, kuriame linksma dalyvauti ir kurį smagu stebėti. Pramoga tinka įvairaus amžiaus asmenims ir nereikalauja papildomo fizinio pasiruošimo. Arsenale 4 parašiutai. 

5 Eur/vnt

PETANKĖ

Rafinuotas žaidimas, nereikalanujantis specialios aprangos, didelės lauko erdvės, kieto grindinio. Žaisti glaima ant žolės, smėlio, žvyro. Įtraukia nuo 2 iki 6 žaidėjų.

6 Eur/vnt

10 Eur/2 vnt

PIEVOS SMIGINIS

Bukos strėlės skirti žaidėjų taiklumui tikrinti. Strėlės kur kas didesnės, nei klasikiniame "Darts" žaidime, kiekvienos galiukas delno dydžio . Galima žaisti individualiai, arba varžytis su kitais. Tikslas - pataikyti į kiekvieną lanką po vieną strėlę.  Strėlė lanke atneša žaidėjui tašką, pusė strėlės - pusę taško. Lankas su strėlę laikomas "užimtu", kitos į jį pataikytos strėlės taškų nebeneša Komplektą sudaro 4 strėlės, 4 spalvoti lankai. Arsenale 5 vnt.

15 Eur/ komplektas

25 Eur/ 2 komplektai

PILIULIŲ BOULINGAS

Taisyklės panašios į klasikinio boulingo taisykles. Per vieną metimą piliule reikia numušti kuo daugiau pastatytų pagaliukų. Azartinis, greitas žaidimas vienam arba keliems žaidėjams. Komplektas: žaidimo pagrindas, piliulė ir 10 lazdelių.

19 Eur/vnt

PILIULIŲ DVIKOVA

Du žaidėjai, rėmas su gumom ir dviem varteliais per vidurį, daug mažų piliulių. Žaidėjai pradeda vienu metu, įtempia piliulę į gumą ir "šaudo" pro vartelius į varžovo teritoriją. Tikslas - per duotą laiką primesti kuo daugiau piliulių į varžovo pusę, arba padaryti taip, jog visos piliulės atsirastų varžovo pusėje.

27 Eur/vnt

PINOKIO NOSIS

Akiniai su ilga "nosimi", kurios gale krepšiukas su pririštu kamuoliuku. Užduotis paprasta – žaidėjas užsideda akinius ir galvos judesių pagalba bando įmesti kamuolį į krepšį. Kuo daugiau varžovų tuo įdomiau rungtyniauti bei aplinkiniams stebėti žaidėjus. O įdomios ir neapsakomai linksmos nuotraukos garantuotos, tereikia gaudyti žaidėjų išraiškas. Tokią rungtį galima surengti tiek patalpoje, tiek gamtoje. Arsenale 3 vnt.

6 Eur/2 vnt 

8 Eur/3 vnt

PISTOLETAI

Iš pistoletų galima šaudyti tiek švininėmis kulkelėmis, tiek ir spalvotomis “mini darts” strėlytėmis. Priklausomai nuo to pasirenkamas taikinys. Arsenale yra 2 pistoletai, švininės kulkelės ir taikinys, "mini darts" strėlyčių komplektas ir biatloninis taikinys. Komplektą sudaro 1 pistoletas, kulkos arba šratai ir taikinys.

18 Eur/1 komplektas

25 Eur/2 komplektai

PYPKĖS

Linksmas azartiškas žaidimas. Užduotis paprasta - paėmę į burną spalvotą pypkę, reikia kuo stipriau pūsti, kad kuo ilgiau ore išsilaikytų kamuoliukas. Pramoga tinka vaikams, paaugliams bei suaugusiems. Arsenale turime 10 pypkių skirtingų ryškių spalvų. 

3 Eur/5 vnt

5 Eur/10 vnt

PLAKTUKŲ DVIKOVA

Vienu metu varžosi du žaidėjai. Plaktukais kamuoliukai metami į varžovo vartus (grioveliai stalo kraštuose). Tikslas - įmesti kuo daugiau kamuoliukų į varžovo vartus.

27 Eur/vnt

PNEUMATINIS GINKLAS

Ginklai legalios galios, tinkami naudoti visiems pilnamečiams asmenims nereikalaujant papildomų leidimų. Šaudoma švininėmis kulkelėmis. Taikinių tipai: apvalus (5 Eur), biatloninis (4 Eur), metalinis besisukantis (2 Eur). Arsenale yra 1 pneumatinis šautuvas "Gamo" su optiniu taikikliu, švininės kulkelės, dvikojė atrama šautuvui, taikiniai. Taikiniai užsakomi atskirai.

14 Eur/

komplektas be taikinių

ROPOTOJAI STIKLU

Vienintelė žaidimo sąlyga – bent vienas langas/veidrodis, kadangi rungtis vyks ant stiklo. Pristatome spalvotus interaktyvius ropotojus stiklu. Žaidėjų užduotis paprasta – užkėlę aukštai pasirinktus mažuosius ropotojus vienu metu paleisti juos vienus įveikinėti atstumą. Nepakartojamas ir neapsakomas reginys – stebėti, kaip šie nedideli žmogeliukai leidžiasi stiklu, verčiasi per galvą ir bando aplenkti vienas kitą. Juokas, netikėtumai ir gera nuotaika garantuoti. Arsenale 10 ropotojų stilku.

5 Eur/5 vnt

7 Eur/10 vnt

RUTULIUKŲ RAMPA

Du kamuoliukai, du grioveliai jiems įridenti. Žaidėjas vienas po kito meta du kamuoliukus, stengdamasis įridenti juos į griovelius. 

19 Eur/vnt

SENELIŲ LENKTYNĖS

Geru humoro jausmu pasižymintiems asmenims pristatome senelių lenktynes. Juokingai absurdiška ir nuotaikingai azartiška pramoga. Žaidėjo tikslas - atrasti geriausią poziciją senelei lenktyniauti ir aplenkti senelę varžovę. Žaidžiama ant lygaus kieto grindinio.

5 Eur/komplektas

SĖKMĖS RATAS

Greitas komandinis lauko žaidimas, reikalaujantis strategijos ir atkaklumo. Vienu metu gali žaisti 4-8 žaidėjai. Vientisas ridenamas mechanizmas su niekuo nepritvirtintu kamuoliu viduje. Liesti rato negalima, jis valdomas tik žaidėjų greitai perduodamomis virvutėmis. Tikslas - nepametus pakeliui kamuolio kuo greičiau nuridenti sėkmės ratą nuo taško A iki taško B. Arsenale 1 vnt.

17 Eur/vnt

SKAIČIUOKLĖ

Žaidėjas vienas pop kito ridena visus kamuoliukus, stengdamasis pataikyti į kuo daugiau ir kuo didesnį taškų skaičių turinčius griovelius.

21 Eur/vnt

SKAIČIŲ PIRAMIDĖ

Lauko žaidimas, įtraukiantis nuo vieno iki 6 žaidėjų. Žaidėjas išsirikiuoja nuo pirmo iki paskutinio žaidėjo. Tūtos su skaičiais sustatomos piramide (žr. nuotrauką). Žaidžiama iš sutarto atstumo, ne mažesnio kaip 3 metrai iki piramidės. Pirmas žaidėjas meta "mušėją" (tūtą be skaičiaus) į piramidę. Visų nukritusių tūtų skaičiai sumuojami jo naudai. Kur benukrįstų numuštos tūtos, jos statomos ten pat, kur nukrito. Laimę bando kitas žaidėjas. Žaidžia tol, kol kažkas surenka 50 taškų.

17 Eur/vnt

26 Eur/2 vnt

SKRAIDANČIOS VIENUOLĖS

Netikėta pramoga ypatingą humoro jausmą turintiems žmonėms. Šioje rungtyje vienuolės verčiamos skraidyti mažos katapultos dėka. Baltos vienuolės įstatomos į bažnyčios pavidalo katapultą ir paleistos į orą kryptingai puola sustatytas juodąsias vienuoles. Kaip sustatyti taikinius – į eilę, krūvą ar kokią geometrinę figūrą – spręsti žaidėjams. Žaidžiama ant kieto grindinio. Arsenale 2 žaidimo komplektai.

7 Eur/vnt

11 Eur/2 vnt

SMIGINIS

Smiginis, arba pasaulyje vadinamas "Darts" žaidimas tinka kaip patalpų ir lauko pramoga. Žaidėjai meta strėles į taikinį, bandydami pataikyti į taikinio centrą. Komplektą sudaro apvalus taikinys ir 3 strėlės. Arsenale 3 vnt.

5 Eur/vnt

STALO KREPŠINIS

Siūlome pažaisti krepšinį kitaip. Ši pramoga nereikalauja ypatingų įgūdžių, kadangi kamuoliukai į krepšį mėtomi svaidyklės mygtuko paspaudimu. Galima mėtyti kamuoliukus į vieną krepšį, arba į krepšį su devyniais įdubimais. Žaidimas patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Arsenale 2 žaidimo komplektai. 

7 Eur/vnt

11 Eur/2 vnt

STALO LABIRINTAS

Labirintas valdomas dviejuose šonuose pritvirtintų rankenėlių ir gali būti žaidžiamas tiek vieno, tiek dviejų žmonių vienu metu. Žaidimo tikslas - nuvesti kamuoliuką nuo pradžios iki pabaigos. Įveikti užduotį padės žvitrumas, strategija ir greita reakcija.  

7 Eur/vnt

STALO TENISAS

Žaidžiama pagal įprastas stalo teniso taisykles. Stalas yra 90x180 cm ilgio. Kartu su juo gaunate vieną rakėčių ir kelių kamuoliukų komplektą. Stalas mobilus ir susiskleidžia į 90x90 cm "lagaminą".

30 Eur / vnt

STATINIŲ ŽVEJYBA

Žaisti galima individuliai arba su varžovais. Žaidėjui/žaidėjų porai atitenka viena meškerė, kuria žvejuos statines ir pernešinės jas iš bendros erdvės - "ežero" - į tam skirtas skyles savo stalo "kranto" pusėje. Žaidžiant vienam žaidėjui, tiklas - sužvejoti visas statines. Žaidžiant dviems ir daugiau žaidėjų - greičiau už varžovą sužvejoti savo statines (su varžovu iš "ežero" žvejuojamos statinės vienu metu).

26 Eur/vnt

STRAKALAI

Šoklūs burbulai su rankena, skirti linksmom estafetėms surengti. Kiekvienas burbulas atlaiko iki 100 kg sveriantį žmogų. Kiekvieno žaidėjo tikslas - aplenkti varžovus ir pirmam nustreksėti "iš taško A iki taško B". Arsenale 3 vnt. Pridedama pompa.

9 Eur/2 vnt.

12 Eur/3 vnt.

SURIKATŲ TUNELIAI

Surikatai (kamuoliukai) nori kuo greičiai patekti į savo saugius tunelius, kiekvienas į savo. Žaidėjas turi įridenti po vieną kamuoliuką į kiekvieną tunelį. Galima žaisti individualiai arba su varžovu.

21 Eur/vnt

ŠAUDYMAS IŠ LANKŲ

Lankai nėra sunkūs, todėl pavaldūs tiek vyrams, tiek moterims, tiek paaugliams. Šaudoma strėlėmis į taikinius. Vyrams skirti didesnės galios (1 vnt.) lankas, o mažesnės galios (2 vnt.) - moterims ir paaugliams. Komplektą sudaro lankas, strėlių komplektas, taikinys, apsauginis tinklas.

50 Eur/mažas komplektas

60 Eur/didelis komplektas

ŠLAPIAS KARAS

Kiekvienam žaidėjui atitenka juoda liemenė su taikiniu ant krūtinės bei vandeniu pripildomas oranžinis revolveris. Baltas taikinys nuo vandens keičia spalvą ("kraujuoja"). Arsenale yra 20 liemenių ir vandens revolverių. Pridedamas fenas liemenėms džiovinti.

25 Eur/10 vnt

40 Eur/20 vnt

ŠLUOTŲ FUTBOLAS

Dvi komandas po 1-3 žaidėjus bando įmušti kamuolį į varžovų vartus. Žaidžiama iki sutarto įvarčių kiekio.
Komplektą sudaro kamuolys, 2 metaliniai vartai, 3 mėlynos šluotos, 3 violetinės šluotos.

22 Eur/ komplektas

ŠUOKLIUKAI

Linksmas, nestandartinis žaidimas su stalo teniso kamuoliukais 2-4 žmonėms. Tikslas - sudaryti iš kamuoliukų ištrauktą figūrą. Prieš metant, žaidėjas ištraukia kortelę, kur pavaizduota figūra, kurią teks atkartoti. Kamuoliukai metami taip, kad atšoktų nuo stalo ir patektų į tinklelį (kamuoliukus laikančią konstrukciją). Komplektą sudaro tinklelis, žaidimo kortelės, 8 geltoni kamuoliukai, 8 mėlyni kamuoliukai. Arsenale 2 vnt.

12 Eur/vnt

20 Eur/2 vnt

"ŠVILPIANTI BOMBA"

Tai spalvotas didelės citrinos pavidalo inventorius su tolimą skridimą garantuojančią "uodega". Skrįsdamas jis skleidžia švilpiantį garsą, o jo forma primena lėktuvų leidžiamas bombas ir - iš ko gimė žaidimo pavadinimas. Žaidimo taisyklės priklauso nuo pageidavimų ir nusiteikimo. Galima "švilpiančią bombą" naudoti paprastam dviejų žaidėjų tarpusavio pasimėtimui, galima nubrėžti liniją ir matuoti kas toliausiai numes "bombą" nuo jos/iki jos. Įdomiausia kvadratu išdėlioti keturis žaidėjus ir mėtyti "bombą" vienas kitam pagal laikrodžio rodyklę. Bet kuriuo atveju žaidimas linksmas, su paprastomis taisyklėmis, puikiai tinka papludimiui arba kitai atvirai erdvei. Arsenale 2 vnt.

5 Eur/vnt.

VANDENS BALIONŲ LAIDYNĖS

Pramoga giedriai šiltai dienai. Vieną svaidyklę valdo trys žaidėjai. Kiekviena komanda išsiskiria skirtinga balionų spalva. Arsenale 2 laidynės. Komplektą sudaro 1 vandens balionų laidynė, 40 balionų, pompa balionams pripildyti vandeniu.

20 Eur/1 komplektas
30 Eur/2 komplektai

VANDENS BALIONŲ SVAIDYKLĖS

Vienos rankos judėsiu mėtamas vandens balionas. Taikytis galima tiek į patį varžovą (-us), tiek ir krepšinio principu taikytis į kibirą. Žaidimas tinka įvairaus amžiaus žaidėjams. Rekomenduojame iš anksto pasirūpinti papildomais sausais drabužiais. Arsenale yra 2 svaidyklės. Kompelktą sudaro 1 vandens balionų svaidyklė, 20 balionų, pompos balionams pripildyti vandeniu, kibiras (jei toks pasirinktas taikinys).

15 Eur/1 komplektas
25 Eur/2 komplektai

VIENUOLIŲ BOULINGAS

Tai šmaikšti mini boulingo žaidimo versija. Taisyklės atitinka paprasto boulingo taisykles, tik vietoje kėglių siūloma išvartyti kėglių formos vienuoles. Žaidimas žaidžiamas ant stalo ar bet kokio kieto grindinio. Kompelktą sudaro mini boulingo kegliai ir kamuolys. Arsenale 2 žaidimo komplektai. 

7 Eur/vnt

11 Eur/2 vnt

VORO TINKLINIS

Žaidimas papludimiui. Voro tinklas ištiestas virš smėlio, o tinklinio kamuolį pakeičia mažesnis pripūstas voro tinklinio kamuolys. Žaidžia dvi komandos - du prieš du, arba trys prieš tris žaidėjai. Vienas žaidėjas atmuša kamuolį kitam savo komandos nariui, kuris muša kamuolį į tinklą, kad tas atšokęs nuo tinklo būtų nukreiptas į kitą komandą ir veiksmas pasikartotų. Greita reakcija, judrumas, lankstumas ir taiklumas vienai iš komandų garantuos pergalę. Voro tinklas yra pusės metro ilgio, jo "kojos" smeigiamos į smėlį, kas suteikia konstrukcijai stabilumo. (greitai bus nuotraukų)

16 Eur/ komplektas

 ŽVAIRUMO AKINIAI

Šmaikščiausioms estafetėms ir užduotims atlikti skirti žairumo akiniai. Viena akimi žaidėjas matys virš savęs, kita - savo kojas. Taisyklės gims iš Jūsų vaizduotės.

7 Eur/vnt

XL DOMINO

Tas pats žaidimas, tik kitu mastu. Domino dydis 10 x 18 cm. Tinka visom erdėm - pievai, paplūdimiui, bet kokiai uždarai ir atvirai erdvei. Net vandeny galima žaisti - nepaskęs. Arsenale 2 vnt.

 6 Eur/vnt

10 Eur/2 vnt

XXL KRYŽIUKAI NULIUKAI

Šį žaidimą visi prisimename iš vaikystės - žaidėme languotame sąsiuvinyje su klasės draugais. Tais laikais kiekvienas turėjo savo strategiją. Gal verta prisiminti tuometinį meistriškumą ir išsibandyti jėgas šiame didelio formato žaidime? Rėmas ir kryžiukai su nuliukais yra metaliniai, nudažyti ryškių spalvų dažais. Žaisti galima tiek lauke, tiek patalpoje.

25 Eur/ komplektas

XXL RAKETĖS

Pristatome dar vieną autorinį darbą - teniso/badmintono raketės XXL dydžio. Kiekviena raketė sveria 2,5 kg, todėl laikyti ją žaidėjui tenka abiem rankomis. Pridedamas atitinkamo dydžio teniso kamuolys. Žaidžiama iki žaidėjų poros rekordinio atmušimų skaičiaus, nors žaidimo taisykles galima koreguoti. XXL raketėmis ir kamuoliu galima žaisti tiek lauko tenisą, tiek badmintoną. Puslapio apačioje rasite žaidimo filmuką.

40 Eur/ komplektas

70 Eur/ 2 komplektai

XXL SLIDĖS

Smagi komandinė pramoga vienu metu įtraukianti 4 žmones, arba 8 žmones, naudojant abi XXL slidžių poras. Svarbu kuo greičiau nukeliauti iš taško A iki taško B. Slidės yra 2 metrų ilgio su kilpomis žaidėjų kojoms. Žaidžiama su batais. Arsenale 2 poros. 

12 Eur/vnt

18 Eur/vnt
 

Žaidimų filmukai:

XXL raketės 

Kabantis biliardas

Sėkmės ratas